PROGRESS TAPES

Folia ochronna do luster, taśmy butylowe i klejące,
folia ochronna do profili aluminiowych, płyt warstwowych i blachodachówek

 

KOSMICZNA JAKOŚĆ, PRZYZIEMNA CENA

Strzałka

Taśmy i folie ochronne

Folia ochronna do luster

Folia ochronna do luster

Folia ochronna do luster dostępna jest w rolkach transparentna, biała  w postaci szerokiej taśmy jednostronnie klejącej jest używana do podklejania tylnej strony luster np. montowanych w meblach, szafach wnękowych itp.

Folie ochronne budowlane

Folia ochronna do profili aluminiowych

Folia ochronna do profili aluminiowych płyt warstwowych, blachodachówek, marmuru, drewna i szkła stosowana jest w celu ochrony powierzchni produktów podczas produkcji, transportu i montażu.

Taśmy butylowe

tasma butylowa

Taśmy butylowe to jeden z lepszych dostępnych handlowo uszczelniaczy powszechnie stosowany w budownictwie oraz mechanice samochodwej do mocowania i naprawy uszkodzonych elementów.

Taśmy klejące

Taśmy klejące

Taśmy klejące z nadrukiem, pakowe, specjalistyczne oraz maskujące to kompleksowa oferta taśm skierowana do sprzedawców detalicznych i hurtowych. Nasze taśmy klejące cechuje wysoka jakość i trwałość.

Progress Tapes

Interesują Cię taśmy butylowe, klejące, folia ochronna do luster lub folie ochronne do płyt warstwowych, profili aluminiowych i blachodachówek? Skotnaktuj sie z nami!


Cekanowo 47
09-230 Bielsk
(zobacz na mapie)

  eng  +48 504 718 888
pl ru  +48 503 718 888


E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

kreator taśm - stwórz własną taśmę reklamową

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017 Progress Tapes. Projekt i wykonanie: Hedea.pl