PROGRESS TAPES jest dynamicznie rozwijającą się firmą zbudowaną na bazie wartości w które wierzymy i którymi się kierujemy: jakości i rzetelności.

Współpracujemy z wiodącymi europejskimi producentami materiałów samoprzylepnych między innymi jesteśmy przedstawicielem włoskiego producenta folii ochronnych firmy Naster srl. Naszym klientom z różnorodnych dziedzin biznesu (między innymi przemysłu budowlanego, elektronicznego czy motoryzacyjnego) dostarczamy najwyższej jakości taśmy i materiały samoprzylepne.

Zapewniamy pełną gamę produktów przylepnych, takich jak taśmy butylowe, klejące, folie ochronne do luster oraz folie ochronne do blachodachówki, profili aluminiowych i płyt warstwowych. Nasza oferta skierowana jest do sprzedawców detalicznych i hurtowych z całej Europy.

Dzięki:

  • własnym magazynom
  • fachowej wiedzy
  • zespołowi służącemu pomocą w dokonywaniu najlepszych wyborów
  • największej uwadze poświęcanej zadowoleniu klienta
  • bogatemu asortymentowi taśm butylowych, klejących oraz folii ochronnych do luster

GWARANTUJEMY SZYBKĄ DOSTAWĘ NAJLEPSZEJ JAKOŚCI PRODUKTY W KONKURENCYJNYCH CENACH

Jeśli mają Państwo pytania, prosimy o kontakt z naszym reprezentantem.

Folia ochronna do luster

Folia ochronna do luster

Folia ochronna do luster dostępna jest w rolkach transparentna, biała  w postaci szerokiej taśmy jednostronnie klejącej jest używana do podklejania tylnej strony luster np. montowanych w meblach, szafach wnękowych itp.

Folie ochronne budowlane

Folia ochronna do profili aluminiowych

Folia ochronna do profili aluminiowych płyt warstwowych, blachodachówek, marmuru, drewna i szkła stosowana jest w celu ochrony powierzchni produktów podczas produkcji, transportu i montażu.

Taśmy butylowe

tasma butylowa

Taśmy butylowe to jeden z lepszych dostępnych handlowo uszczelniaczy powszechnie stosowany w budownictwie oraz mechanice samochodwej do mocowania i naprawy uszkodzonych elementów.

Taśmy klejące

Taśmy klejące

Taśmy klejące z nadrukiem, pakowe, specjalistyczne oraz maskujące to kompleksowa oferta taśm skierowana do sprzedawców detalicznych i hurtowych. Nasze taśmy klejące cechuje wysoka jakość i trwałość.
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017 Progress Tapes. Projekt i wykonanie: Hedea.pl